• Koszalin, zachodniopomorskie

Aplikant

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), prawnicze
  • Inne wymagania: Szczegółowe informacje na temat wymagań znajdują się na stronie ( Ogłoszenie o naborze sygn. Nr OK.110.5.2024 )
    konieczne:
    Zgodnie z dyspozycją art. 155 § 2 ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. Prawo o ustroju sądów powszechnych (Dz.U.2024.334 t.j.) na stanowisku asystenta sędziego może być zatrudniony ten, kto:
    - jest obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i korzysta z pełni praw cywilnych i obywatelskich;
    - jest nieskazitelnego charakteru;
    - ukończył wyższe studia prawnicze w Polsce i uzyskał tytuł magistra lub zagraniczne uznane w Polsce;
    - ukończył 23 lata.
    dodatkowe:
    - wysoka kultura osobista;
    - znajomość techniki pracy biurowej i obsługi komputera,
    - udokumentowane doświadczenie zawodowe związane ze stosowaniem prawa w praktyce w sądzie.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 250 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)