• Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Specjalista ds. Zarządzania

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, doświadczenie jako koder medyczny lub na zbliżonym stanowisku, znajomość systemu rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia będzie dodatkowym atutem, mile widziana znajomość regulacji dotyczących kodowania chorób i procedur medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem lecznictwa szpitalnego, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, programów lekowych, umiejętność analizowania danych,umiejętność komunikowania się z personelem medycznym udzielającym i ewidencjonującym świadczenia opieki zdrowotnej, dobrej znajomości programu Microsoft Excel, zdolności analitycznych, rzetelności, dbałości o szczegóły, terminowości wykonywania zadań, zaangażowania i dobrej organizacji pracy własnej.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 950 do 4 950 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)