Młodszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej (ds. 130.21.2024)

  • Katowice, śląskie

Pedagog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: NIEZBĘDNE:
    Koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej może być osoba, która:
    1) posiada:
    a) wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, pedagogika specjalna, psychologia, socjologia, praca socjalna, nauki o rodzinie lub
    b) wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku, uzupełnione studiami podyplomowymi w zakresie psychologii, pedagogiki, nauko rodzinie, resocjalizacji lub kursem kwalifikacyjnym z zakresu pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz co najmniej roczne doświadczenie w pracy z dzieckiem i rodziną lub co najmniej roczne doświadczenie jako rodzina zastępcza lub prowadzący rodzinny dom dziecka;
    2) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona;
    3) wypełnia obowiązek alimentacyjny - w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
    4) nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
    5)nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym;
    6) daje rękojmię należytej realizacji zadań koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej.
    DODATKOWE:
    Posiadanie co najmniej rocznego stażu pracy w komórkach lub jednostkach zajmujących się pomocą społeczną
    UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWE :
    1) Bardzo dobra znajomość ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej
    2) Znajomość ustawy o pomocy społecznej
    3) Znajomość KPA
    4) Umiejętność wyciągania wniosków na podstawie analizy dokumentów
    5) Umiejętność czytania ze zrozumieniem przepisów prawnych
    6) Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    PREDYSPOZYCJE OSOBOWOŚCIOWE : Samodzielność, dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, umiejętność przekazywania informacji w sposób prosty i zrozumiały dla klientów, wysoka kultura osobista
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4700 zł brutto + dodatek stażowy od 5 do 20%. Praca na umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na stałe. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)