Specjalista ds. zamówień publicznych w dziale zamówień publicznych (nr 0971)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: kwalifikacyjne kandydata:
    - wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: prawo, administracja, ekonomia,
    - minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    - praktyczna znajomość przepisów prawa i procedur związanych z udzielaniem zamówień publicznych, w tym: Kodeksu cywilnego, ustawy Prawo zamówień publicznych oraz
    aktów wykonawczych do tej ustawy,
    - doświadczenie w prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych, w szczególności postępowań powyżej 130.000 PLN,
    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
    Dodatkowe atuty :
    - wykształcenie uzupełniające w zakresie Prawa zamówień publicznych,
    - doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej,
    - znajomości platformy - .
    Pożądane predyspozycje :
    - umiejętność planowania zadań w ramach czasu pracy i pracy w zespole,
    - umiejętność pracy pod presją czasu i ilości realizowanych zadań,
    - dokładność, zaangażowanie, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
    - praktyczna znajomość pakietu MS Office,
    - zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)