Pracownik biurowy / pracownik ds. projektów

  • Jastrzębie-Zdrój, śląskie pow. Jastrzębie-Zdrój

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B ,doskonała znajomość obsługi programów MS Office,doświadczenie w pracy biurowej
  • Inne wymagania: Pozostałe wymagania:
    otwartość na rozwój; wysoka kultura osobista; zdolności komunikacyjne, społeczne i interpersonalne; umiejętność rozwiązywania problemów; samodzielność; umiejętność szybkiego uczenia się; umiejętności organizacyjne.
    Mile widziane: doświadczenie w zakresie zarządzania projektami lub planowaniu i organizacji projektów; doświadczenie w pisaniu wniosków unijnych/o dotacje; doświadczenie w pracy przy projektach unijnych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia w zależności od doświadczenia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)