Konsultant infolinni sprzedażowej ( połączenia wychodzące)

E- MCC
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa zlecenie

Praca zdalna

E-MCC od ponad 10 lat działa na rynku szeroko rozumianego outsourcingu Call Center. Dla naszych Klientów jesteśmy skutecznym wsparciem rozwoju biznesu. Przedmiotem naszych działań jest m.in. obsługa klienta, sprzedaż i pozyskiwanie klienta, umawianie spotkań handlowych b2b oraz b2c, utrzymanie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem projektu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Specjalista ds. Sprzedaży - Platforma Canal+ (Połączenia przychodzące)

Nasza oferta to:

Stabilne zatrudnienie

Praca zmianowa w godzinach 9.00–17.00/13.00-21.00

Stawka od 27,70-29 zł brutto/h + solidne premie (rozbudowany system motywacyjny - średnio ok. 2500zł)

Praca zdalna po okresie wdrożenia ( średnio po 3-4 tygodniach)

Godzinna przerwa w czasie pracy

Dofinansowanie do karty Multisport

Prywatna opieka medyczna

Nagrody rzeczowe (np. odzież, elektronika, bony sodexo, karty podarunkowe, sprzęty kempingowe wiodących producentów, artykuły wyposażenia wnętrz itp.)

Udział w szkoleniach mających na celu podnoszenie kwalifikacji zawodowych organizowanych przez współpracująca firmę zewnętrzną, szkolenia zakończone certyfikatem

Biuro blisko Metra Pole Mokotowskie (ul. Rejtana 17)

Obowiązki:

Obsługa połączeń przychodzących (ok. 80%) i wychodzących

Obsługa Live Chatu

Sprzedaż nowych umów platformy CANAL+ oraz usług dodatkowych (telefon i internet)

Oczekujemy:

Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta / sprzedaży

Dyspozycyjności minimum 140h w miesiącu

Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy

Rezolutności i umiejętności kreatywnego reagowania

Dobrej dykcji

Otwartości i poczucia humoru

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz zgłoszeniowy lub na @ wraz z klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danychosobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacjiprocesu rekrutacji przez E-MCC Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia27 kwietnia 2016 r
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)