Menedżer ochrony, Poznań

Delta Security sp. z o.o. sp. k.
  • Poznań, wielkopolskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Firma ochroniarska Delta Security poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

Menedżer ochrony

Miejsce pracy: Poznań, Centrum Handlowe Stary Browar

Oferujemy

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

kompleksowe szkolenie i wdrożenie w zakresie wykonywanych obowiązków

atrakcyjny system wynagradzania

niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon

umowę o prace

przystąpienie do pakietu Medicover Sport

pensję wypłacaną do 10go każdego miesiąca

Wymagania

oświadczenia w zarządzaniu zespołem pracowników ochrony

wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej - warunek konieczny

umiejętności organizacji i koordynacji pracy zespołu

samodzielności, operatywności i dynamizmu w działaniu

dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office)

mile widzianego doświadczenia na podobnym stanowisku

Zakres obowiązków:

organizowanie pracy oraz wsparcie podległych pracowników w realizacji zadań ochrony na terenie chronionego obiektu

realizacja założeń wynikających z instrukcji ochrony oraz systemu bezpieczeństwa

tworzenie grafików i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników

szkolenie i wprowadzanie nowych pracowników

utrzymywanie kontaktu z kontrahentem oraz odpowiedzialność za wysoką jakość świadczonej usługi.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV przez portal Lento. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)