Operator Wózka Widłowego - Media Expert

Terg S.A
  • Łódź, łódzkie

Magazynier

Umowa o pracę

Jesteśmy Expertem, Media Expertem! Rządzimy na rynku elektro w Polsce! Ale to nie koniec naszych planów, dlatego szukamy

Operatorów Wózka Widłowego

Lokalizacja: Łódź, ul. Jędrzejowska 45 lub ul. Chocianowicka

Sprawdź jedną z najlepszych ofert w Łodzi! Chodź i zobacz swoje miejsce pracy, a potem podpisz umowę o pracę! Twoi koledzy już tu są! A jeśli nie, to poznasz nowych!

Zapewnimy Ci:

UMOWĘ O PRACĘ bezpośrednio z Media Expert

jasny system wynagradzania – do Twojego wynagrodzenia zasadniczego dodajemy premię frekwencyjną i konkursową/wydajnościową, dodatek nocny podwyższony do 40% (jeśli występują godziny nocne)

opiekę Trenerów, którzy wdrożą Cię do pracy

stołówkę pracowniczą i obiady z dofinansowaniem (dwie wersje: mięsna i wegetariańska)

program poleceń pracowniczych

bezpłatną kawę i herbatę z automatu

kartę MultiSport z dofinansowaniem

prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem

Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach

możliwość awansu

pomoc i opiekę fundacji Mediaexpert „Włącz się”

strefę relaksu

Twoje zadania:

obsługa wózka widłowego

przyjęcie towaru do magazynu

rozlokowywanie towaru w magazynie przy pomocy wózka widłowego

wprowadzanie danych dotyczących zwrotu towaru do systemu magazynowego

weryfikacja sprzętu pod względem ilościowym i jakościowym zgodnie z dołączoną dokumentacją

wsparcie pozostałych procesów w magazynie

Od Ciebie oczekujemy:

uprawnień do obsługi wózka widłowego wydanego przez UDT

doświadczenia w obsłudze wózków widłowych

dyspozycyjności do pracy w systemie dwuzmianowym

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)