Technik serwisu

DATANET
  • Płock, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Firma Data Net zatrudni na stanowisko: Technik Serwisu.
Zakres obowiązków:
• Sprzedaż oraz serwisowanie urządzeń fiskalnych, terminali płatniczych, komputerów;
• Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta);
• Tworzenie raportów i wydruków;
• Doradztwo produktowe;
• Przyjmowanie i realizacja zleceń informatycznych;
• Udzielanie zdalnej pomocy technicznej, a w razie konieczności udzielanie wsparcia bezpośrednio w lokalizacji Klienta;
• Administrowanie infrastrukturą IT Klientów, oraz utrzymywanie ciągłości pracy systemów;
• Współpraca z innymi zespołami w zakresie projektów realizowanych u Klientów;

Wymagania

• Wykształcenie minimum średnie;
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
• Umiejętność instalacji, konfiguracji oraz administrowania systemami operacyjnymi MS Windows;
• Znajomość zagadnień budowy oraz konfiguracji sieci komputerowych;
• Umiejętność konfiguracji oraz administracji urządzeniami sieciowymi (modemy, routery, switche itp.);
• Znajomość serwerowych systemów MS Windows Server;
• Umiejętność szybkiego uczenia się i zaangażowanie w prowadzone projekty;
• Samodzielność oraz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy;
• Prawo jazdy Kat.B
Mile widziane:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Znajomość urządzeń fiskalnych firm Elzab oraz Novitus
• Znajomość programów firmy Insert
Osoby chętne prosimy o przesyłanie CV na maila lub złożenie bezpośrednio w siedzibie Firmy (biuro czynne pn-pt 8:00 - 16:00).
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)