Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.05.2024

Majster na prefabrykacji z językiem niemieckim

  • Niemcy zagranica

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego

Jesteśmy jedną z niewielu znanych i cenionych firm,która jest obecna na polskim i zagranicznym rynku od ponad 15 lat.Nasza wizytówka to dziesiątki obiektów zrealizowanych na terenie Polski i Niemiec. Bardzo dobre warunki płacowe.

majster na prefabrykacji z językiem niemieckim

Obowiązki

Zarządzanie na kontrakcie zakładu prefabrykacji ( majster pracujący) .

Wymagania

-język niemiecki ( w mowie i piśmie )
-umiejętność posługiwania się cęgami
-umiejętność czytania rysunku technicznego
-zaangażowanie w pracę
-dyspozycyjność
-szybka gotowość do wyjazdu

Oferujemy

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie
-pełną organizację wyjazdu i pobytu
-bezpłatne zakwaterowanie
-możliwość wypłacenia zaliczek
-długoletnią współpracę
-pierwszy bilet przejazdu( lub dopłatę do paliwa)
-bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do pracy
-pomoc przy uzyskaniu Kindergeld
-bezpłatna odzież robocza
-pakiet niezbędnych narzędzi do pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PBO-CONSTRUCTION Sp. z o.o. Sp. K. nip 63-410 Ostrów Wielkopolski Staroprzygodzka 117, NIP: 6222781633 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.