Specjalista ds. sprzedaży e-commerce

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Przedsiębiorstwo zajmujące się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój oferty w sklepie internetowym oraz marketplace (dodawanie produktów, opisów, zdjęć). Tworzenie i aktualizacja treści na stronie.
  • Optymalizacja prezentowanej oferty produktów.
  • Dbanie o właściwy listing produktów
  • Udział przy realizacji kampanii promocyjnych sklepu internetowego
  • Rozwój sprzedaży produktów w sklepie internetowym oraz na platformach Marketplace
  • Wsparcie przy tworzeniu nowych funkcjonalności oraz optymalizacji procesu zakupowego

Nasze wymagania

  • Minimum roczne praktyczne doświadczenie w sprzedaży e-commerce (sklep internetowy, Allegro);
  • Praktyczna znajomość systemów CMS e-commerce (Magento).
  • Znajomość narzędzi internetowych (m.in. Google Analytics, Baselinker)
  • Zainteresowanie rynkiem i trendami e-commerce. Nastawienia na rozwój zawodowy w obszarze sprzedaży e-commerce.
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu marketingu internetowego oraz pozycjonowania
  • Inicjatywa oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Skuteczna organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • Udział w programie szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Możliwość pracy zdalnej

Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)