Operator kalmara

  • Radomsko, łódzkie pow. radomszczański

Operator

Umowa o pracę

Z powodzeniem działamy na rynku usług TSL od 1989 roku. Jesteśmy jednym z czołowych, polskich operatorów logistycznych, oferujących kompleksowe rozwiązania w zakresie frachtu drogowego, spedycji morskiej, usług celnych oraz logistyki.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Twoimi zadaniami będą:

  • obsługa kalmara, przeładunki kontenerów
  • ocena i raportowanie stanu technicznego i czystości urządzeń przeładunkowych, kontenerów, naczep, placu oraz ogrodzenia,
  • usuwanie stwierdzonych uszkodzeń nawierzchni placu oraz dbałość o jakość i czystość powierzonego mienia,
  • prowadzenie i raportowanie ewidencji składowania i remontów kontenerów,
  • prowadzenie rejestru wejść i wyjść oraz codzienna inwentaryzacja kontenerów,
  • bieżąca współpraca ze spedytorami w realizacji zleceń spedycyjnych

Wymagamy od Ciebie:

  • uprawnienia do obsługi urządzeń do manipulacji kontenerami przy pracach przeładunkowych typu I K
  • mile widziane doświadczenie w branży TSL,
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • komunikatywność, odpowiedzialność

Jesteśmy w stanie Ci zaoferować:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • pracę w transporcie międzynarodowym
  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość skorzystania między innymi z ubezpieczenia grupowego, kart flotowych
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży TSL

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Erontrans 83-000 Pruszcz Gdański Grunwaldzka 64 B, NIP: 5890011743 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)