POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGO

  • Pruszcz Gdański, pomorskie pow. gdański

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Feliksa Nowowiejskiego 2/4, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Pomoc przy naprawach pojazdów mechanicznych, gotowość do nauki/możliwość przyuczenia, przestrzeganie procedur wewnętrznych oraz regulaminów, przestrzeganie obowiązujących instrukcji i przepisów BHP i P. POŻ., dbanie o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały, dbanie o dobre imię i wizerunek firmy. Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin: 7-18 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie, zależne od umiejętności i kwalifikacji. Pracodawca oferuje: pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (zgodnie z wolą kandydata), możliwość rozwoju zawodowego, niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków, przyjazną atmosferę pracy.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 14.03.2024

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista, sumienność oraz umiejętność utrzymania czystości w miejscu pracy.

Pracodawca

Nazwa: AZET OLGIERD ODYNIEC

Adres: Feliksa Nowowiejskiego 2/4, 83-000 Pruszcz Gdański, powiat: gdański, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)