Pro-Inżynier sp. z o.o.

Mechanik - Monter Maszyn Przemysłowych

  • Źródła, dolnośląskie pow. średzki

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • prace montażowe nowych maszyn, zgodnie z dokumentacją techniczną i wytycznymi konstruktorów,
  • prace ślusarskie / mechaniczne związane z w/w montażem,
  • serwisowanie maszyn (identyfikacja i wymiana wadliwych podzespołów, regulacja, konserwacja),
  • prace związane z montażem i relokacją maszyn (demontaż, markowanie, zabezpieczenie do transportu, montaż),
  • inne - charakterystyczne dla stanowiska.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mechanika, montera maszyn,
  • znajomość podstawowych zagadnień związanych z funkcjonowaniem maszyn i urządzeń,
  • zdolności manualne,
  • obsługa narzędzi ręcznych i elektronarzędzi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych na instalację urządzeń.
  • znajomość podstaw pneumatyki,
  • uprawnienia na wózki widłowe, SEP, podnośniki koszowe itp.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
  • ciekawą pracę przy budowie i serwisie nowych maszyn przemysłowych (maszyny pakujące, zrobotyzowane stacje, przenośniki itd.)
  • rozwój oraz szkolenia.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)