Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.04.2024
HPD Group GmbH

Pracownik lotniska Frankfurt nad Menem - Obsluga Bagazowa

  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Obsluga bagazowa lotniska Frankfurt (na plycie oraz hali lotniska)
  • Zaladunek i rozladunek wozkow bagazowych
  • Transport bagazu do hali lotniska
  • Kontrola jakosci, uszkodzen oraz wad przesylek

Wymagania

  • Sprawnosc fizyczna oraz gotowosc do pracy w systemie 3 zmian
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Pelna dokumetacja ostatnich 5 lat zawodowych oraz swiadectwo o niekaralnosci
  • Gotwosc do podjecia kursu jezyka niemieckiego online przed rozpoczeciem pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie za kurs jezyka niemieckiego online 1000 EUR netto za 4tygodnie
  • Legalne i stabilne zatrudnienie bezposrednio z pracodawca z mozliwoscia awansu
  • Dodatki za zmiany nocne, niedziele i swieta, jak rowniez dodatki swiateczne i urlopowe
  • Dodatek mieszkaniowy 1000 EUR brutto po podjeciu zatrudnienia w Niemczech
  • Mieszkanie sluzbowe o wysokim standardzie