Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
FARA Personal Bad Homburg GmbH

ELEKTRYK BUDOWLANY Z JEZYKIEM NIEMIECKIM

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • montaż instalacji elektrycznych
  • okablowanie szaf na podstawie rysunku technicznego
  • montaż grup elektrycznych oraz podłączanie ich według schematów
  • układanie kabli
  • montaż tras kablowych
  • podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd, włączników itp.)

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w branży elektrycznej
  • wykształcenie kierunkowe lub uprawnienia SEP
  • znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy i własny samochód ( mile widziane )

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • zarobki 17€ brutto / h + 15€ netto diety za każdy przepracowany dzień
  • wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pełny pakiet ubezpieczeniowy (możliwość ubezpieczenia rodziny) oraz
  • odprowadzane składki i podatki
  • odzież robaczą oraz narzędzia firmy Würth
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • jednorazową premię za znajomość języka niemieckiego i/lub przyjazd prywatnym
  • samochodem
  • premię za zwerbowanie pracownika
  • punktualne wynagrodzenie miesięczne