Lider / Liderka Działu Kontroli Jakości - Pełnomocnik / Pełnomocniczka ds. Jakości

  • Kałuszyn, mazowieckie pow. miński

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja, opracowanie i optymalizacja strategii jakości,
  • zarządzanie zespołem, procedurami jakościowymi, analizy ryzyka,
  • utrzymanie systemów jakościowych m.in. BRC, FSC oraz wdrożenie nowych m. in. PEFC,
  • zapewnienie wysokiej jakości produktów i procesów,
  • wspieranie zespołu produkcji w codziennym rozwiązywaniu zagadnień jakościowych,
  • nadzór nad dokumentacją, audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • przeprowadzanie szkoleń jakościowych.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej,
  • znajomość wymagań systemów IFS, FSC, BRC, HACCP,
  • znajomość zagadnień prawnych w zakresie produktów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.
  • doświadczenie w branży produkcji opakowań, znajomość narzędzi analitycznych oraz języka angielskiego będą dodatkowymi atutami.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • pracę w zakładzie w Kałuszynie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wsparte rozbudowanym systemem premiowym,
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy w doświadczonym i zgranym zespole,

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)