Marketing & PR Manager

Klient Lento
  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
• opracowywanie i wdrażanie planów i strategii marketingowych firmy,
• kreowanie polityki komunikacyjnej firmy,
• tworzenie kampanii marketingowych i PR-owych oraz ich koordynacja,
• współpraca z działem sprzedaży przy realizacji strategii marketingowej,
• dostarczanie nowych leadów i odpowiednie adresowanie już posiadanej bazy klientów,
• wsparcie działu sprzedaży w organizacji spotkań i prezentacji dla kluczowych klientów,
• nadzór, organizacja nad prowadzonymi przez firmę webinarami i warsztatami dla klientów,
• współpraca z działami marketingu największych spółek z branży w Polsce,
• organizacja działań i nadzór nad kampaniami SM,
• rozwój i zarządzanie stroną internetową,
• nadzór nad działaniami marketingowymi w mediach społecznościowych,
• odpowiedzialność za content-marketing i działania z zakresu public relations,
• zwiększanie rozpoznawalności firmy,
• wzmocnienie eksperckiego wizerunku firmy,
• reprezentacja firmy na spotkaniach, seminariach i spotkaniach branżowych

Nasze wymagania
• minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu i PR,
• doświadczenie w budowaniu strategii marketingowej we współpracy z Działem Sprzedaży poparte wynikami doświadczenie w kreowaniu, wdrażaniu projektów z zakresu digital marketingu, mediów społecznościowych,
• mierzenie efektywności działań marketingowych i tworzenie raportów,
• praktyczna znajomość z zakresu SEO i SEM, Google AdWords,
• nadzór na projektami prowadzonymi we współpracy z firmami zewnętrznymi (np. przy tworzeniu strony internetowej, udziale w konferencjach, targach, FB, Instagram, LinkedIn),
• znajomość narzędzi do analizy rynku i konkurencji,
• dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania swoim czasem,
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem),
• wysokie zdolności komunikacyjne, organizacyjne oraz umiejętność prowadzenia prezentacji,
• kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów,
• znajomość pakietu biurowego MS Office,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1),
• dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych,
• czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy
• umowa o współpracy na zasadach B2B,
• szkolenia wewnętrzne pod okiem doświadczonych współpracowników,
• bliska współpraca z Zarządem,
• uczestnictwo w zagranicznych konferencjach partnerów technologicznych,
• możliwość budowy i kierowania własnym zespołem,
• praca w firmie o stabilnej, uznanej pozycji na rynku,
• praca w nowoczesnym biurze klasy A.
• Telefon IPhone, laptop MacBook
• Cykliczne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie zasadnicze oraz premie uzależnione od osiąganych wyników
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)