Pracownik Ochrony - obiekt handlowy - ŚRÓDMIEŚCIE 22zł netto

Umbrella Polska Sp. z O.O.
  • Warszawa, mazowieckie

Ochroniarz

Umowa zlecenie

Firma ochrony z wieloletnim stażem na rynku pracy w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik ochrony.

Praca na obiekcie handlowym w centrum Warszawy.

Zakres obowiązków:

monitorowanie poziomu bezpieczeństwa powierzonej lokalizacji

codzienne dbanie o bezpieczeństwo obiektu

wdrażanie działań prewencyjnych

raportowanie nieprawidłowości do przełożonego

Wymagania

Niekaralność

Dyspozycyjność

Sumienność

​Zaangażowanie​

komunikatywność

Oferujemy

Stawka 22zł/h

160h/220h miesięcznie

Możliwość pracy piątek-sobota

Elastyczny czas pracy

praca w umundurowaniu

Wdrożenie oraz opiekę przełożonego

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)