Kontroler produkcji

  • Gdynia, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości podczas przyjęcia surowca oraz podczas procesu produkcji
  • kontrola zgodności asortymentu ze specyfikacją
  • prowadzenie oraz weryfikacja dokumentacji produkcyjnej
  • uczestnictwo w audytach certyfikujących, klientowskich oraz nadzorujący zakład
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym
  • nadzór nad pracownikami oraz wyposażeniem do pomiarów i analiz
  • raportowanie niezgodności

Nasze wymagania

  • dokładność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z systemem jakości (IFS, HACCP)

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazne środowisko pracy w zespole profesjonalistów
  • benefity pozapłacowe
  • praca w systemie zmianowym

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)