Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Szparagi - zbiór i sortowanie

  • Francja zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Eurokontakt Serwis

Głównym zadaniem naszej firmy są usługi doradcze skierowane do osób poszukujących zatrudnienia oraz usługi wsparcia pracodawców zainteresowanych pozyskaniem pracowników o odpowiednich kwalifikacjach.

Agencja Uni-kontakt Sp. z o.o.jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr licencji 23874. Dla swojego Klienta z terenu Francji poszukuje pracownika do zbioru szparagi

Obowiązki

  • zbioru szparagów białych i zielonych
  • montaż plandek i obręczy, czyli wykonanie tuneli

Wymagania

  • Niezbędne doświadczenie w w/w pracach, siła i wytrzymałość fizyczna, zaangażowanie i sumienność,
  • mile widziane zamiłowanie do pracy w gospodarstwie i pracach rolnych

Oferujemy

  • Stawkę godzinową minimum 11,65 euro
  • Wypłata zaliczki już po 7 dniach pracy
  • Wsparcie Opiekuna kontraktu 24 h
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc przy organizacji wyjazdu
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA
  • Zapewniamy zakwaterowanie, bezpłatne