Innsoft Sp. z o.o.

Specjalista ds. Wdrożeń IT

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Trafisz do jednego z zespołów, w którym będziesz realizował prace wdrożeniowe i migracyjne dla dystrybutorów i sprzedawców energii w Polsce. W ramach przydzielonych projektów będziesz odpowiedzialny za uruchamianie aplikacji opartych na bazie danych Oracle, integrację z systemami klasy CRM, przenoszenie i walidację danych z systemów pomiarowych oraz billingowych innych dostawców.

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie środowisk oraz instalacja, konfiguracja autorskiego oprogramowania u naszych partnerów biznesowych,
  • migrowanie danych oraz integracja z innymi systemami,
  • tworzenie oraz uruchamianie instrukcji DDL i DML (SQL) na relacyjnych bazach danych,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnej z obowiązującymi standardami,
  • współpraca z bezpośrednimi przełożonymi, kierownikami projektów, programistami, analitykami i innymi członkami zespołów przy realizacji zadań i projektów,
  • wsparcie w testach UAT wdrażanego oprogramowania,
  • wsparcie klienta biznesowego w okresie stabilizacji wdrożonego oprogramowania,
  • prowadzenie szkoleń użytkowników.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu w języku PL/SQL,
  • znajomość działania i obsługi relacyjnych baz danych,
  • doświadczenie w uruchamianiu oprogramowania w środowisku kontenerowym (Docker),
  • doświadczenie we wdrażaniu systemów opartych na chmurze (korzystamy z Oracle Cloud),
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń użytkowników i prezentowaniu właściwości oprogramowania,
  • wykształcenie techniczne/informatyczne (lub jesteś w trakcie studiów),
  • dobra znajomość systemu operacyjnego MS Windows i pakietu Office,
  • umiejętność konfiguracji połączenia sieciowego TCP/IP,
  • znajomość języka angielskiego w podstawowym zakresie.

To oferujemy

  • stabilną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku rozwiązań IT dla energetyki,
  • udział w ciekawych zadaniach i projektach,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez pracę w gronie profesjonalistów i ekspertów,
  • niekorporacyjną kulturę pracy - bezpośrednie kontakty z przełożonymi, koleżeńskie relacje wśród pracowników, transfer wiedzy między działami,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego i zgranego zespołu,
  • ciekawe szkolenia dopasowane do profilu stanowiska pracy,
  • możliwość uczestnictwa w grupowym systemie opieki zdrowotnej oraz programie sportowym „FitSport”,
  • możliwość pracy zdalnej (dwa dni w tygodniu),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę B2B.

Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)