• Miszewko, pomorskie pow. kartuski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i nadzór nad operacyjnymi procesami ( w szczególności produkcyjnymi w zakresie produkcji urządzeń chłodniczych ) w zakładzie i zapewnianie maksymalizacji ich efektywności;
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów wewnętrznych pod kątem ich efektywności;
  • Zapewnienie i zarządzanie procesem planowania produkcji;
  • Nadzór i koordynacja prac w zakresie technologii, produkcji, logistyki wewnętrznej i utrzymania ruchu zakładu produkcyjnego;
  • Zarządzanie podległym zespołem;
  • Bezpośredni nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działów organizacyjnych Spółki i terminową realizacją zamówień;
  • Zarządzanie procesami zakupowymi, w tym przede wszystkim zakupami komponentów, materiałów i usług, niezbędnych do realizacji projektów pozyskanych przez Spółkę;
  • Kierowanie i nadzór nad inwestycjami Spółki związanymi z działalnością produkcyjną;
  • Planowanie strategiczne we współpracy z Zarządem;
  • Analiza wskaźników efektywności, danych operacyjnych i finansowych w celu oceny wydajności oraz dostosowywania strategii.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Minimum 10-15 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym z wieloosobowym zespołem pracowniczym;
  • Wysokorozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Doskonałe umiejętności planowania, organizacji i podejmowania decyzji
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość rynku branży HVAC-R&I.

To oferujemy

  • Pomocny zespół zbudowany z ludzi pełnych pasji i gotowych do dzielenia się wiedzą;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w ciekawych projektach;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Kartę Multisport;
  • Dogodną formę zatrudnienia i elastyczne zasady współpracy;
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, telefon, komputer itp.);
  • Elastyczny czas pracy, brak dress code, kawa / herbata;

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)