Polenergia Fotowoltaika

Specjalista/Specjalistka ds. Sprzedaży dla Klienta Biznesowego

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż Zielonej Energii elektrycznej dla Klienta biznesowego
  • Analiza rynku w kierunku poszukiwania potencjalnych Klientów
  • Przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji biznesowych
  • Udział w spotkaniach i wydarzeniach branżowych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
  • Rozwijanie współpracy z obecnymi Klientami
  • Realizacja wspólnie ustalonych celów sprzedażowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej produktów/usług do Klienta Biznesowego
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • Zapał do pracy oraz zorientowanie na realizację celów sprzedażowych
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Komunikatywność, sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach
  • Znajomość branży energii elektrycznej/źródeł odnawialnych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w jednej z naszych spółek: Polenergia Sprzedaż
  • U nas odetchniesz od korporacyjnego zgiełku pracy
  • Zaproponujemy Ci konkurencyjne na rynku wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy (kwartalny oraz roczny)
  • Zadbamy o Twój Work-Life Balance- wprowadzając system pracy hybrydowej oraz dogodne godziny pracy
  • Zbudujemy Twoje poczucie Przynależności do firmy- organizując spotkania integracyjne i angażując Cię w życie naszej organizacji – lubimy swoje towarzystwo i dbamy o wspierającą atmosferę
  • Zadbamy o Twoje Zdrowie -umożliwiając Tobie/Twojej rodzinie korzystanie z prywatnego pakietu medycznego LuxMed
  • Urozmaicimy Twój Czas Wolny- spędzony na sportowo (karta Multisport)
  • Wzmocnimy Twoje poczucie Bezpieczeństwa- oferując Tobie i Twojej rodzinie preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • Zainwestujemy w Twój Rozwój- organizując szkolenia, które pomogą Ci w pracy (m.in. językowe, specjalistyczne, rozwój umiejętności)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polenergia Fotowoltaika S.A. 02-661 Warszawa Plac Gugulskiego 1, NIP: 7792508573 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)