Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Ołtarzew, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.Autoryzowany Dealer i Serwis Pojazdów Użytkowych Mercedes-Benz w związku z rozwojem punktu serwisowego ASO poszukuje kandydatów na stanowisko:Mechanik/ pomoc mechanika

Mechanik samochodowy

Obowiązki

  • Wykonywanie przeglądów okresowych pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta
  • Wykonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych pojazdów zgodnie z technologią producenta
  • Wykonywanie innych czynności obsługi pojazdu zleconych przez Klienta
  • Obsługi narzędzi diagnostycznych
  • Utrzymanie prawidłowego stanu technicznego narzędzi/ urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie na w/w stanowisku, zatrudnimy również osoby do przyuczenia
  • Mile widziana znajomość pojazdów marki Mercedes-Benz
  • Znajomość diagnostyki samochodowej
  • Rzetelność i uczciwość
  • Dobra organizacja pracy
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Obsługa komputera
  • Silne zorientowanie na zadowolenie Klienta i wysoką jakość napraw
  • Inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy

  • Pracę w najwyższych standardach w autoryzowanym serwisie renomowanego producenta marki Mercedes Benz,
  • Pracę pod opieką doświadczonych fachowców -pasjonatów w branży z gwarancją profesjonalnego systemu wdrożenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • Solidne rynkowe wynagrodzenie (podstawa plus przejrzysty system premiowy),
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • Pracę w nowoczesnej przestrzeni warsztatowej wyposażonej kompleksowo w narzędzia najwyższej klasy,
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • System płatnych poleceń pracowniczych,
  • Strzeżony parking pracowniczy.