Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024
THOMAG Industrieservice GmbH

Zatrudnimy cieślę szalunkowego

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Cieśla

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy niemiecką firmą, aktywną na rynku od 2008 roku, specjalizującą się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą siłą napędową są wykwalifikowani pracownicy, których rekrutujemy zarówno z Polski, jak i z Niemiec.Współpraca stanowi dla nas fundament, dlatego we wspólnym działaniu z ponad 200 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych.Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, czekamy na Twoje CV. Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!

2

Obowiązki

  • praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.
  • prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe/ wykształcenie zawodowe.
  • znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego (mile widziana)
  • prawo jazdy kat. B oraz samochód na wyjazd (Mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec),
  • atrakcyjne wynagrodzenie 13-16 €
  • nieopodatkowaną dietę od 40 € do 44 €
  • Codzienna dieta jest dodatkowym wznagrodzeniem, po za płacą za przepracowane godziny.
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora,
  • prowizję za polecenie pracownika,
  • premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe

  • Niemiecka Umowa o Prace

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez THOMAG GmbH 06847 Dessau-Roßlau Ernst-Zindel-Straße 8, NIP: DE359178680 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.