Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży do klientów biznesowych

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad ćwierć wieku działamy na rynku oprogramowania do zarządzania firmą. Stworzyliśmy już kilka generacji systemów bazujących na różnych technologiach. Działamy na terenie całej Polski. Bezpośrednio lub za pośrednictwem naszych Partnerów Handlowych oferujemy szeroki wachlarz produktów i usług. Naszą firmę tworzy zespół ponad 80 specjalistów z różnych dziedzin. I cały czas się rozwijamy.

Twój zakres obowiązków

  • rozwijanie sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą do grupy aktualnych Klientów (biura rachunkowe, firmy małe i średnie)
  • opieka posprzedażowa oraz budowanie relacji biznesowych z powierzoną grupą Klientów
  • raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta biznesowego
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • motywacja do zdobycia doświadczenia w sprzedaży oprogramowania do zarządzania firmą
  • znajomość branży IT oraz rynku oprogramowania ERP
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM

To oferujemy

  • pozytywną atmosferę pracy i otwartą komunikację w zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i system premiowy
  • szkolenie wprowadzające z zakresu metodyki sprzedaży doradczej, wiedzy produktowej i merytorycznej (księgowość, płace, gospodarka magazynowa)
  • pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, spotkania integracyjne, indywidualne nagrody za efekty pracy)
  • hybrydowy model pracy (praca zdalna / praca w biurze)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "RAKS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 03-812 Warszawa Kamionkowska 51, NIP: 1130093176 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)