KT-24

Java Developer (E-Commerce)

  • Psarskie, wielkopolskie pow. szamotulski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

KT-24 sp. z o.o.

KT-24 to dynamicznie rozwijająca się organizacja, która od samego początku powstania w 2010 roku  skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń przemysłowych na rodzimym rynku.

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o dwa sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, dwa nowoczesne magazyny w.s. na około 3000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Stiga, Stanley, Milwakee, Annovi Reverberi, Acrymed, Camry, Adler, Black &Decker, Lavor, Powermat.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 100 pozycji oraz urządzeń pod marką Lehmann Znaczny akcent w naszej działalności to sprzedaż internetowa, realizowana poprzez własny sklep internetowy, platformy marketplace oraz Allegro.

W związku z prężnym rozwojem, licznymi wyzwaniami stawianymi przez rynki na których działamy, oraz dążeniem do bycia liderem, szukamy najlepszych ludzi do naszej ekipy. Nasze ogłoszenie kierujemy do osób ambitnych i szukających ciekawej pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych (backend, opcjonalnie frontend);
  • Projektowanie struktur, algorytmów i baz danych;
  • Analiza i usuwanie błędów;
  • Współpraca z architektami systemów, programistami i właścicielami projektu.

Nasze wymagania

  • Znajomość języków: Java, mile widziany Groovy
  • Technologie: bazy danych SQL, MSSQL, systemy kontroli wersji (SVN,Git), Linux
  • Zainteresowanie lub doświadczenie w branży e-commerce
  • Znajomość Python lub Node.js;
  • Znajomość technologii frontendowych dla web developmentu (Angular, HTML, CSS/SCSS, jQuery, Bootstrap itd.).
  • Doświadczenie w programie Streamsoft Verto

To oferujemy

  • Praca stacjonarna z możliwością hybrydy po okresie wdrożenia
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Pakiet benefitów, w tym elastyczny czas pracy i możliwość pracy zdalnej.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w szybko rozwijającej się firmie.

Jeśli jesteś kreatywnym, wynikowo zorientowanym profesjonalistą, gotowym do podjęcia wyzwania w międzynarodowej marce sportowej i medycznej, czekamy na Twoje CV i list motywacyjny.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KT-24 63-100 Śrem Sikorskiego 86 c Psarskie, NIP: 7851806712 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)