Telka SA

Kontroler jakości

  • Spalice, dolnośląskie pow. oleśnicki

Inspektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości wyrobów gotowych oraz wytwarzanych półproduktów.
  • Kontrola dostaw surowca i usług dostarczanych z zewnątrz.
  • Pomiar pierwszej sztuki wraz z oceną spoin na podstawie planu kontroli.
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym.
  • Analiza błędów, reklamacji, dobór i umiejętność posługiwania się metodami analiz jakościowych.
  • Sporządzanie raportu pomiarowego, ocena zgodności z dokumentacją, sprawdzenie funkcjonalności.
  • Zarzadzanie zespołem kontrolno-pomiarowym w izbie pomiarów.

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie techniczne, średnie lub wyższe.
  • Minimum roczne doświadczenie w kontroli jakości w firmie produkcyjnej – warunek konieczny.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, pracy w zespole, podejmowania decyzji.
  • Znajomość technik zarządzania i analiz jakościowych ( 5S, 8D, 5W).
  • Znajomość specyfiki wytwarzania produktów spawanych
  • Pprawnienia do badań oceny wizualnej VT1/VT2

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Udział w imprezach integracyjnych oraz wspólnych inicjatywach.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)