Analityk działu logistyki

  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Aliplast Sp. z o. o.

Twój zakres obowiązków

  • generowanie i analiza raportów oraz danych z obszaru łańcucha dostaw,
  • udział w przygotowywaniu kalkulacji zapotrzebowania magazynowego,
  • współpraca z działami handlowym, produkcji, zakupów, transportu i IT,
  • tworzenie dokumentacji związanej z procesami i obiegiem dokumentów,
  • poszukiwanie rozwiązań optymalizujących procesy logistyczne,
  • tworzenie i modyfikacja raportów z systemu ERP,
  • pozaksięgowa ewidencja faktur kosztowych w łańcuchu dostaw.

Nasze wymagania

  • umysł analityczny,
  • znajomość programu Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  • wykształcenie w obszarze logistyki,
  • skrupulatność, dokładność i dociekliwość,
  • chęć uczenia się i rozwoju,
  • umiejętność myślenia logicznego i wyciągania wniosków,
  • doświadczenie związane z łańcuchem dostaw,
  • mile widziane: znajomość SQL, PowerBI i/lub Python, Java.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • pakiet medyczny, dofinansowania do karty Multisport, możliwość przystąpienia do PPE.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Aliplast Sp. z o. o. 20-276 Lublin ul. Wacława Moritza 3, NIP: 9462354607 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)