P&P Solutions Sp. z o.o.

Fullstack Java Developer

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego klienta z branży transformacji cyfrowych, poszukujemy Fullstack Java Developera, który będzie wspierał i utrzymywał aplikacje. Dołącz do naszego zespołu i pracuj w rozwojowym i stablinym projekcie!

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy Fullstack Developera, który będzie wspierał, rozwijał i utrzymywał aplikacje developowane na przestrzeni lat przez wiele osób - stąd w wymaganiach wiele języków programowania. Środowisko działa stabilnie; dla developera jest dostępna cała dokumentacja. Praca on-site w Warszawie, przynajmniej na początku, w okresie wdrożenia, w celu przejęcia od zespołu wiedzy na temat środowiska i aplikacji. Zakładany okres współpracy, to 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Nasze wymagania

Language:

- Java (Spring) (must)

- React (must)

- Vue.js / Composition API / Vuetify (must)

- jQuery (must)

Services:

- RabbitMQ

- Redis

- SQL Server 2022 (must)

- Apache

- Docker

- Docker Registry

- Jenkins

- Git

To oferujemy

  • Stawka do 140 zł/h netto na b2b
  • Przelew w dogodnej formie (bez split payment)
  • Krótki 14-dniowy termin płatności faktury
  • Bogaty pakiet usług prywatnej opieki medycznej
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej MyBenefit (umożliwiającej zamawianie kart Multisport, kart przedpłaconych do Ikea, Zalando, Notino i wielu innych)

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P&P Solutions Sp. z o.o. 00-842 Warszawa Łucka 15/215, NIP: 1231300116 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)