Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Operator Tokarek CNC

  • Kraków, małopolskie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Działamy w branży obróbki skrawaniem od 2002r. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali kolorowych, stali, tworzyw sztucznych i wielu innych materiałów za pomocą nowoczesnych maszyn CNC. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operator Tokarki CNC.

Obowiązki

  • Obsługa produkcyjna maszyn DMG Mori NLX2500/700, DMG Mori Spint 32/8-produkcja seryjna oraz jednostkowa
  • Przezbrajanie maszyn do prostych procesów technologicznych
  • Przeprowadzanie pomiarów wykonywanych detali zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Wprowadzanie prostych korekt baz oraz narzędzi
  • Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbanie o jakość produkowanych komponentów

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne- mile widziane kierunkowe
  • Doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku
  • Pracę z nowoczesnymi technologiami
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • System premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport

  • Uprzejmie prosimy o aplikowanie bezpośrednio przez naszą stronę:
  • lub przez Go work
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przesłane przez kandydata dokumenty winny zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z poniższym oświadczeniem: „Niniejszym zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. 2002 nr 101 poz. 926 ze zm.)”
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami