Customer Service Specialist z Językiem Niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna i mailowa obsługa klienta w języku niemieckim i angielskim
  • procesowanie i nadzorowanie rezerwacji
  • bieżące prace administracyjne we wszystkich lokalizacjach VISIONAPARTMENTS
  • codzienna współpraca z innymi zespołami i zagranicznymi oddziałami firmy
  • praca z wieloma systemami i programami, m.in. VMS, SIX Saferpay, Glutz, Winkey, Assa Abloy

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (co najmniej udokumentowany poziom B2)
  • znajomość innych języków obcych, zwłaszcza angielskiego (co najmniej poziom B1)
  • ukierunkowanie na obsługę klienta, umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem
  • dokładność, odpowiedzialność, elastyczność
  • umiejętność pracy pod presją i wielozadaniowość
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office Suite (szczególnie Word i Outlook), łatwość w poznawaniu nowych programów
  • doświadczenie w turystyce i/ lub w obsłudze klienta

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, dynamicznie rozwijającej się w Europie
  • dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum Warszawy (okolice Dworca Centralnego)
  • umowę o pracę w pełnym/niepełnym wymiarze zatrudnienia
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport
  • trening wprowadzający
  • możliwość skorzystania z darmowych noclegów w ramach oferty firmy w wybranych lokalizacjach
  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • praca w przedziale godzinowym 8-17.00 od poniedziałku do piątku
  • umowa o pracę/ umowa zlecenie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VISION WARSAW Sp. z o.o. 02-001 Warszawa Aleje Jerozolimskie 81, NIP: 1070004446 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)