Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024

Pracownik magazynu/komisjoner

  • Niemcy zagranica

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Alpha Bavaria

Alpha Bavaria Personalkonzepte - Już od ponad 26 lat specjalizujemy się w zakresie usług personalnych. Dzięki nam tysiące pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Bawarii.

Obowiązki

  • Komisjonowanie
  • Załadunek
  • Kontrola jakości

Wymagania

  • Własne auto
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Stawkę 15,50€
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny
  • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni
  • Możliwość otrzymania zaliczki
  • Niemieckie ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne

  • Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem +49 1573 755 6228

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Alpha Bavaria 86156 Augsburg August-Wessels-Straße 29, NIP: 231195275 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.