EVERSPORT Sp. z o.o.

Inżynier Budowy/ Kierownik Robót

  • Białystok, podlaskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa koordynacja i nadzór nad realizacją robót
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości
  • realizacja kontraktu zgodnie z przyjętym budżetem
  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż
  • zarządzanie inwestycją zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz BHP
  • udział w procesie wyboru podwykonawców, współpraca z podwykonawcami
  • raportowanie z realizacji harmonogramu oraz budżetu kontraktu
  • utrzymywanie relacji z Inwestorem

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejętność pracy w zespole
  • odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • skuteczność w realizacji celów
  • wysokie umiejętności organizacyjne
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EVERSPORT Sp. z o.o. 03-161 Warszawa Kiersnowskiego 12/20, NIP: 5252352959 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)