Mitsubishi Electric Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Junior Product Engineer – napędy elektryczne (staż)

  • Balice, małopolskie pow. krakowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Jesteśmy Mitsubishi Electric Europe B.V., oddziałem w Polsce, częścią renomowanej międzynarodowej korporacji z ponad stuletnią historią innowacji i doskonałości. Nasza podróż rozpoczęła się w 1921 roku w Japonii, gdzie staliśmy się liderem w rozwijaniu myśli technicznej i wprowadzaniu na rynek przełomowych produktów. Dziś, z główną siedzibą w Balice, Polska, kontynuujemy misję wykorzystywania naszych technologii do codziennego przyczyniania się do rozwoju społeczeństwa. Specjalizujemy się w szerokim spektrum dziedzin - od automatyki przemysłowej, poprzez technikę satelitarną i kosmiczną, aż po technologie komunikacyjne i informacyjne. Nasze produkty i rozwiązania, takie jak sterowniki PLC, CNC, przetwornice, panele operatorskie, roboty przemysłowe, czy aparatura niskiego napięcia, są synonimem najwyższej jakości i innowacyjności. Jesteśmy dumni, że nasze biura i zakłady można znaleźć na całym świecie, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. Nasze zaangażowanie w tworzenie nowych technologii jest nieustające. Jesteśmy pionierami w branży, a nasza praca przekłada się na realne rozwiązania, które ułatwiają życie i pracę ludzi na całym świecie. W Polsce, nasz oddział nie tylko dostarcza zaawansowane technologicznie produkty, ale także oferuje wsparcie techniczne, szkolenia i serwis, aby nasi klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał naszych innowacji. Jako Mitsubishi Electric, zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie. Nasze podejście do biznesu opiera się na zaufaniu, jakości i odpowiedzialności. Dążymy do tego, aby każde nasze działanie było krokiem naprzód w kierunku lepszej przyszłości dla wszystkich. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią naszej nieustającej podróży ku doskonałości.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz opartych o dane techniczne i biznesowe w zakresie silników i przekładni mechanicznych oraz napędów elektrycznych (falowniki / przetwornice częstotliwości / servo & motion)
  • Rozwój narzędzi wspierających sprzedaż
  • Prowadzenie testów napędów pod kątem klientów z wykorzystaniem dostępnych narzędzi
  • Wsparcie techniczne w zakresie konsultacyjnym (napędów elektrycznych) dla działu handlowego oraz klientów firmy
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych
  • Wsparcie managera produktu w bieżących zadaniach

Nasze wymagania

  • Student III lub IV roku studiów na kierunku elektrotechnika, automatyka i robotyka, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki i napędów elektrycznych (falowników / przetwornic częstotliwości / servo & motion i/lub silników elektrycznych oraz motoreduktorów)
  • Znajomość angielskiego na poziomie minimum B2
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, komunikatywność
  • Umiejętność analizy i wyciągania wniosków
  • Dyspozycyjność w okresie letnim min. 30 godzin tygodniowo, po przerwie letniej min. 16 godzin tygodniowo
  • Doświadczenie zawodowe w przemyśle
  • Uprawnienie SEP
  • Prawo jazdy kat B.
  • Działalność w organizacjach studenckich, kołach naukowych, wolontariatach etc.

To oferujemy

  • Płatny staż w firmie będącej jednym z liderów na rynku automatyki przemysłowej
  • Ambitne zadania pozwalające na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w środowisku biznesowym w przemyśle
  • Szkolenia produktowe, które pozwolą na zbudowanie gruntownej wiedzy w zakresie rozwiązań automatyki przemysłowej Mitsubishi Electric
  • Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym (lider produktu) lub technicznym (inżynier wsparcia lub inżynier aplikacyjny)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)