Successio Sp. z o.o.

Doradca hipoteczny

  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z doradcami ds. nieruchomości = finansowanie transakcji zakupu;
  • Kompleksowe zbadanie potrzeb finansowych klienta;
  • Optymalne dopasowanie oferty finansowej i ubezpieczeniowej;
  • Koordynowanie procesu kredytowego.

Nasze wymagania

  • Samozatrudnienie, czyli gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum 2 lata!
  • Zaangażowanie w bezpośredni kontakt z klientem;
  • Determinacja do podnoszenia własnych umiejętności i zdobywania doświadczeń.

To oferujemy

  • Atrakcyjny system prowizyjny - 70% przychodu;
  • Placówka w doskonałej lokalizacji;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pakiet medyczny, sportowy i ubezpieczenie grupowe;
  • Cykliczna wymiana doświadczeń na forum całego zespołu;
  • Realne wsparcie na co dzień!

  • Zapraszamy Cię do grona doświadczonych Ekspertów, korzystających z nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań, posiadających stabilne i profesjonalne zaplecze. Daj o sobie znać – czekamy niecierpliwie!

Dodana
Wygasa (jutro)