Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 25.04.2024
Expertum GmbH Oddział w Polsce

Praca przy czyszczeniu namiotów imprezowych

  • Belgia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Dla naszego klienta z Bree poszukujemy chętnych osób do czyszczenia namiotów imprezowych. Praca od maja 2024,

Obowiązki

  • Przygotowanie materiałów namiotowych
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Czyszczenie mechaniczne materiałów namiotowych
  • Naprawa uszkodzonego materialu

Wymagania

  • Chęć i motywacja do pracy
  • Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego, podstawy niderlandzkiego
  • Własny samochód umożliwi łatwy dojazd do pracy

Oferujemy

  • Stawka € 15.7670 + premia zmianowa
  • Czeki żywnościowe €5.00
  • 39 godzin tygodniowo
  • Nadgodziny są możliwe w sobotę!
  • Mozliwosc rozwoju
  • Możliwosc zakwaterowania w kwocie €55 za pokoj dwuosobowy
  • Dodatek za przejechane kilometry - zwykle kilka euro za dzień
  • Premia na koniec roku 8,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38% rocznego wynagrodzenia brutto
  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały czas trwania umowy
  • Zwrot pierwszych kosztów przyjazdu do Belgii, maksymalna kwota 125 EUR, będzie wypłacana dopiero po 4 tygodniach pracy

  • osoby zainteresowane oraz spełniające w.w. wymagania prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku polskim lub angielskim