Egis Poland Sp z o. o.

Asystent Projektanta w branży eleketroenenergetycznej

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Doświadczenie przy projektowaniu usuwania kolizji sieci elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia,
  • Doświadczenie przy projektowaniu oświetlenia drogowego,
  • Wykonywanie kosztorysów inwestorskich.

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość programu AutoCAD lub MicroStation.
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci, instalacji i urządzeń elektroenergetyki kolejowej.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa,
  • Elastyczne godziny pracy (ruchomy czas pracy między 7 a 9),
  • Bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, francuskiego,
  • Praca w zespole będzie umożliwiała i poznanie i naukę wykonywania projektów infrastrukturalnych w technologii BIM,
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Zainteresowane osobowy prosimy o przesłanie CV na adres email z dopiskiem „APT”.

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)