Malarz konstrukcji stalowych (o)

  • Dąbrowa Tarnowska, małopolskie pow. dąbrowski

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w malowaniu konstrukcji stalowych metodą natrysku hydrodynamicznego, znajomość obsługi agregatu malarskiego WIWA, ADAL, GRACO. przygotowanie i aplikacja farb przemysłowych przy zachowaniu odpowiedniej grubości warstw, czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i przyrządów pomiarowych. Praca w Sieradzy, od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę w godzinach 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 5 500,00 zł brutto. Kontakt: F.P.U.H."TAR-STAL" J. i J. Kawa Spółka Jawna, Sieradza 233, 33-240 Żabno, osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@tarstal.pl lub kontakt osobisty w godzinach od 7:30 - 15:00 po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania, tel. 14 627 51 20, 608 692 179.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)