Kierownik projektu

  • Tczew, pomorskie pow. tczewski

Project Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Bardzo dobra organizacja własnej pracy, umiejętności handlowe, systematyczność i dążenie do celu, komunikatywność, umiejętność racjonalnego działania pod presją czasu, otwartość na nowe wyzwania, łatwość w nawiązywaniu relacji wewnątrz i na zewnątrz organizacji, znajomość technologii, dokumentacji i symboliki z zakresu spawalnictwa, antykorozji, badań NDT i DT oraz podstaw mechaniki ogólnej, znajomość norm branżowych z zakresu spawalnictwa, antykorozji itp. będzie dodatkowym atutem. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietów Office, doświadczenie w pracy z oprogramowaniem do zarządzania zleceniami typu CRM będzie dodatkowych atutem, prawo jazdy kat. B, pro-aktywność, nastawienie na rozwój, gotowość do podjęcia podróży służbowych w kraju i zagranicę w ramach obowiązków służbowych. Chęć podjęcia długotrwałej i perspektywicznej współpracy z intensywnie rozwijającą się firmą HMS, dobry stan zdrowia. Mile widziane rekomendacje i poświadczenia dotyczące odbytych aktywności i prac, Wszelkie dodatkowe kursy i szkolenia będą dodatkowym atutem- zwłaszcza z zakresu zarządzania projektami, zasobami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia z pracodawcą. Pracodawca przewiduje premię kwartalną.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)