• Bytom, śląskie

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze branżowe
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,współpraca w zespole
  • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, obywatelstwo polskie, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie, ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, nieposzlakowana opinia, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na proponowanym stanowisku, znajomość HACCP, wiedza na temat działalności CIS.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: [Kontakt przez pocztę] : 41-902 Bytom, ul. Karola Miarki 10
    [Praca na czas określony] : pierwsza umowa na czas określony na 3 miesiące
    [Godzina zakończenia pracy] : 14:00
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)