Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

PGB Human Resources Sp. z o.o.
  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pow. średzki

Księgowy

Umowa o pracę

Dla naszego stałego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej w branży chemii budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Opis stanowiska:
Obliczanie wynagrodzeń - sporządzanie listy płac i przelewów wynagrodzeń,
Prowadzenie spraw związanych z zawieraniem umów cywilnoprawnych i ich rozliczaniem,
Prowadzenie ewidencji pracowników i akt osobowych,
Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS oraz odprowadzanie składek i należnych podatków,
Rejestrowanie i wyrejestrowanie pracowników w ZUS,
Prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji pracowników,
Rekrutacja lub pomoc przy rekrutacji nowych pracowników,
Sporządzanie dokumentów dla działu księgowości i controllingu w zakresie księgowania kosztów zatrudnienia,
Sporządzanie sprawozdań i analiz z zakresu zatrudnienia i wynagrodzeń,

Wymagania

Wykształcenie wyższe,
Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 4 lata,
Praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeniowych, ochrony danych osobowych oraz funduszu socjalnego,
Znajomość programów kadrowo-płacowych takich jak Enova, Płatnik, PFRON, ERCP,
Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Dobra organizacja czasu pracy,
Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,

Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Szkolenia podnoszące kompetencje pracowników,
Elastyczne godziny pracy,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Zniżki na firmowe produkty,
Szeroki pakiet benefitów, w tym: karta Multisport lub Sport i kultura, dofinansowanie wypoczynku, bonus na święta, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, owocowe środy, kursy językowe, premia za polecenie pracownika, nisko oprocentowane pożyczki dla pracowników,
Firmowe imprezy integracyjne,
Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)