Księgowa

Palewscy Sp. z o.o.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Księgowy

Umowa o pracę

Firma Palewscy Sp. Z o.o. poszukujemy do swojego zespołu pracownika na stanowisko : Samodzielnej księgowej

Zakres obowiązków :
• Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z przepisami prawa bilansowego oraz przepisami podatkowymi
• Tworzenie miesięcznych i bilansów, rachunków wyników oraz sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości,
• Wprowadzanie dokumentów kosztowych do systemu księgowego, ich kwalifikowanie i dekretacja,
• Kontrola formalno-prawna i rachunkowa dokumentów księgowych
• Prowadzenie ewidencji księgowych oraz podatkowych,
• Znajomość przepisów dotyczących ewidencji środków trwałych, rozliczania inwentaryzacji materiałowych,
• Weryfikacja i uzgadnianie sald księgowych na koniec miesiąca
• Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i zestawień wymaganych przepisami prawa , w tym informacji statystycznych na rzecz Urzędu Statystycznego oraz Narodowego Banku Polskiego

Nasze wymagania
• Doświadczenie na stanowisku samodzielnego księgowego
• Wykształcenie średnie/wyższe, kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
• Biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa podatkowego (CIT, VAT) oraz ustawy o rachunkowości,
• Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
• Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność, rzetelność,
• Dobra organizacja pracy własnej,
• Umiejętność pracy zespołowej,
• Umiejętność analitycznego myślenia,
• Elastyczność i pozytywne nastawienie,
• Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę ),
• stały grafik (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 lub 9:00 – 17:00
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• przyjazną atmosferę w zgranym, energicznym, młodym zespole
• Zainteresowane ofertą i spełniające wymagania osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @
• Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Palewscy Sp. Z o.o. w Świnoujściu. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji .”
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)