• Warszawa, mazowieckie

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Pracownik socjalny
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe, komunikatywna znajomość jezyka angielskiego.

    Obowiązki:
    Pracownik projektu Wykorzystaj Szansę - Warszawski Program Zatrudnienia Przejściowego, prowadzenie i rozwijanie programu Zatrudnienia Przejściowego, oparte na samopomocy, działania prozatrudnieniowe, organizowanie spotkań w sprawach zawodowych i prowadzenie Samopomocowego Klubu Pracy.

    Praca w godz. 9:00-17:00.

    Kontakt: a.pasternak@wdpf.org.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)