• Osiek, małopolskie pow. olkuski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, książeczka sanepidowska (w przypadku braku książeczki sanepidowskiej koszt wyrobienia po stronie kandydata).
    Miejsce wykonywania pracy: Biedronka, Osiek, ul. Główna 296.
    Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony, zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (pół etatu) - do uzgodnienia z pracodawcą (kierownikiem sklepu), praca w systemie trzyzmianowym - godziny pracy ustala kierownik sklepu (zmiany, międzyzmiany), przykładowe godziny pracy - I zmiana od 5:45 do 14:00, II zmiana od 13:45 do 21:45; III zmiana od 22:00 do 6:00.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)