Pracownik sprzątający (teren zewnętrzny, tereny zielone)

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: brak przeciwwskazań do pracy fizycznej, zaangażowanie, prawo jazdy kat. B. Konieczna umiejętność pracy na ciągniku.

    Obowiązki:
    - sprzątanie terenów zewnętrznych przed budynkami
    - dbanie o zieleń (koszenie, grabienie liści, odśnieżanie)
    - mycie garaży
    - odśnieżanie oraz inne prace z użyciem ciągnika (Praca całoroczna)

    Praca wykonywana m.in. przy użyciu ciągnika.

    Praca na terenie Warszawy.
    *Możliwość zakwaterowania w miejscu pracy dla osób dojeżdżających.
    + Prenua uznaniowa dia osób pracujących na ciągniku.
    *Pracodawca oferuje pełne szkolenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń
    **Praca w godzinach: 6:00-14:00

    [Zgłoszenia: tel. 739 001 230]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka: 27,70 zł/h brutto
    Możliwość zakwaterowania w miejscu pracy dla osób dojeżdżających.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)