Monter konstrukcji stalowych i rurociągów

  • Jedlicze, podkarpackie pow. krośnieński

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Obligatoryjnie:
    znajomość dokumentacji technicznej (czytania rysunku izometrycznego) i umiejętność pracy na jego podstawie,
    zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
    doświadczenie w montażu,
    umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,
    doświadczenie w prowadzeniu narzędziowni,
    dyspozycyjność do wyjazdów dla realizacji kontraktów zagranicznych.

    Mile widziane:
    certyfikat SCC,
    uprawnienia hakowego sygnalisty,
    uprawnienia do pracy w aparatach tlenowych,
    szkolenie z zakresu połączeń kołnierzowych,
    aktualne prawo jazdy kat. B wraz z badaniami uprawniającymi do poruszania się przewozu osób samochodami służbowymi.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)