• Katowice, śląskie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
    Wymagane umiejętności:
    - lekkie pióro, łatwość słowa i umiejętność tworzenia treści, adekwatnych do grupy docelowej oraz założonego celu,
    - wysoka kreatywność i inicjatywa w działaniu,
    - doskonałe rozumienie specyfiki social media i PR w odniesieniu do profilu działalności i ich wpływu na markę,
    - znajomość trendów w komunikacji,
    - strategiczne podejście do działań związanych z marketingiem i znajomość niezbędnych do tego narzędzi,
    - skuteczność w działaniu oraz odpowiedzialność biznesowa,
    - znajomość programów graficznych na potrzeby opracowywania grafik i filmów.
    Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4242 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)