Specjalista ds.HR

Grupa Twoja Przychodnia Centrum Medyczne Sp. z o.o.
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Grupa Twoja Przychodnia Centrum Medyczne Sp. z o.o. specjalizuje się w prowadzeniu badań klinicznych, ale także w obsłudze pacjenta komercyjnego. Od ponad 10 lat jesteśmy obecni na rynku specjalistycznych usług medycznych oraz badań klinicznych, dzięki którym nasi pacjenci mają dostęp do najnowszych technologii medycznych oraz innowacyjnych leków i metod leczenia. Zajmujemy się specjalistyczną opieką zdrowotną w zakresie chirurgii, chorób wewnętrznych, dermatologii, diabetologii, endokrynologii, gastroenterologii, gastroenterologii pediatrycznej, ginekologii, hematologii, kardiologii, nefrologii, neurologii, okulistyki, onkologii, pediatrii, pulmonologii, reumatologii, urologii oraz wenerologii na terenie zachodniej Polski (województwa: lubuskie, opolskie, wielkopolskie oraz zachodniopomorskie).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Pracownika do Działu Kadr i Płac.

Zakres obowiązków

· samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej oraz kompleksowa obsługa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami

· prowadzenie i kontrola ewidencji czasu pracy

· naliczanie wynagrodzeń (sporządzanie list płac, rozliczanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych) oraz wykonywanie przelewów wynagrodzeń na konta pracownicze oraz konta zajęć komorniczych

· sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, podatkowych, PFRON oraz sprawozdań GUS

· obsługa Pracowniczych Programów Kapitałowych, w tym naliczanie składek PPK

· obsługa programu Płatnik w zakresie zgłoszeniowym i rozliczeniowym

· przygotowywanie różnego rodzaju raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych

Wymagania

· bardzo dobra znajomość zagadnień kadrowo – płacowych oraz przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego

· przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac

· wysoki poziom samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania

· bardzo dobra organizacja pracy własnej i dyscyplina pracy

· znajomość programu Płatnik

· mile widziana znajomość programu Optima

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych zadań i zakresu obowiązków

• niezbędne narzędzia pracy

• możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

• pakiet benefitów pracowniczych: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karnety sportowe

Benefity

§ prywatna opieka medyczna

§ dofinansowanie karnetów sportowych

§ ubezpieczenie na życie

§ spotkania integracyjne

§ zniżki dla personelu i rodziny na badania/konsultacje i zabiegi wykonywane w ramach Grupy
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)